FAIL (the browser should render some flash content, not this).
  Participanti

TULL JUNIORI FEMININ

  • centuri colorate
    1. NAGY ANDREEA - COBRA
    2. CIRTIU SIMINA - DRAGONUL
    3. TOADER DIANA - DRAGONUL
    4. COSARA ROXANA - HWARANG
    5. PRICOP CARMEN - KWANG GAE
    6. PRICOP LOREDANA - KWANG GAE
    7. BOHOTINEANU ANA - LIGA EST
    8. KOVACS MERCEDES - ROYAL KWON
    9. BEREI NICOLETT - ROYAL KWON
    10. NOAGHI EVELIN - WEST TEAM
    11. EGRI TAMARA - WEST TEAM

  • centuri negre 1 DAN
    1. REKASI REKA - WEST TEAM


TULL JUNIORI MASCULIN

  • centuri colorate
    1. PASCA MARIUS - GI-DO
    2. NEAGU RADU - HWARANG
    3. FILIP ROBERT - HWARANG
    4. LAKATOS ANDREI - IMPACT
    5. MOT ANDREI - KING DO
    6. SABAU MARIAN - KING DO
    7. CIOBANU BOGDAN - KWANG GAE
    8. PETRUT ANTON - KWANG GAE
    9. BARNEA ALEXANDRU - LIGA EST
    10. POPA EDUARD - LIGA EST
    11. MOLCSAN TAMAS - ROYAL KWON
    12. HOREICA BOGDAN - SULSA
    13. RENSCIK MARIAN - TAE - KYON
    14. CHEREJI SEBASTIAN - TAE-KYON
    15. VINCZE NAGY - WEST TEAM
    16. LACHE ROBERT - WEST TEAM

  • centuri negre 1 DAN
    1. POPA CRISTIAN - COBRA
    2. SISZER DINU - DRAGONUL
    3. CRACIUN OVIDIU - DRAGONUL
    4. BAILA ALEXANDRU - HWARANG
    5. MIHALACHE ANDREI - LIGA EST
    6. CIOBANU CLAUDIU - LIGA EST
    7. IBANESCU FLAVIUS - SULSA


TULL ECHIPE JUNIORI FEMININ

  1. CS WEST TEAM ORADEA

TULL ECHIPE JUNIORI MASCULIN

  1. CS KING-DO ORADAE
  2. CS KWANG-GAE IASI
  3. CS LIGA DE EST VASLUI
  4. CS WEST TEAM ORADEA


TEHNICI SPECIALE JUNIORI FEMININ (INDIVIDUAL)

  1. KOLLAR REBEKA - DRAGONUL
  2. TOADER DIANA - DRAGONUL
  3. COSARA ROXANA - HWARANG
  4. PRICOP CARMEN - KWANG GAE
  5. PRICOP LOREDANA - KWANG GAE
  6. BOHOTINEANU ANA - LIGA EST
  7. MUCICHESCU DANA - MINERVA
  8. BEREI NICOLETT - ROYAL KWON
  9. NOAGHI EVELIN - WEST TEAM
  10. SECARA ADELA - WEST TEAM

TEHNICI SPECIALE JUNIORI MASCULIN (INDIVIDUAL)

  1. KORKALCSUK EDUARD - DRAGONUL
  2. SISZER DINU - DRAGONUL
  3. PASCA MARIUS - GI-DO
  4. PINTEA BOGDAN - GI-DO
  5. NEAGU RADU - HWARANG
  6. BAILA ALEXANDRU - HWARANG
  7. MOT ANDREI - KING DO
  8. SABAU MARIAN - KING DO
  9. LUCA VLAD - KWANG-GAE
  10. POHONTU ALEXANDRU - KWANG GAE
  11. COROI ALEXANDRU - LIGA EST
  12. BARNEA ALEXANDRU - LIGA EST
  13. MOLCSAN TAMAS - ROYAL KWON
  14. IBANESCU FLAVIUS - SULSA
  15. HOREICA BOGDAN - SULSA
  16. CHEREJI SEBASTIAN - TAE-KYON
  17. TOPAI CATALIN - TAE-KYON
  18. VINCZE NAGY - WEST TEAM
  19. TATU SABIN - WEST TEAM

TEHNICI SPECIALE ECHIPE JUNIORI FEMININ

  1. CS DRAGONUL BAIA MARE
  2. CS WEST TEAM ORADEA

TEHNICI SPECIALE ECHIPE JUNIORI MASCULIN

  1. CS DRAGONUL BAIA MARE
  2. CS HWARANG SIBIU
  3. CS KING-DO ORADEA
  4. CS KWANG-GAE IASI
  5. CS LIGA EST VASLUI
  6. CS TAE-KYON ORADEA
  7. CS WEST TEAM ORADEA


LUPTA JUNIORI FEMININ

  • -45 Kg
    1. SZASZ AMBRA - ARDEALUL
    2. MUCICHESCU DANA - MINERVA

  • 50 Kg
    1. POP GEORGEANA - DRAGONUL
    2. CHINDRIS BIANCA - DRAGONUL
    3. EGRI TAMARA - WEST TEAM

  • 55 Kg
    1. NAGY ANDREEA - COBRA
    2. STOICA LORENA - COBRA
    3. COSARA ROXANA - HWARANG
    4. BOHOTINEANU ANA - LIGA EST
    5. LUP ANDREEA -WEST TEAM

  • 60 Kg
    1. HORVATH CAMELIA - ARDEALUL
    2. KOLLAR REBEKA - DRAGONUL
    3. PRICOP CARMEN - KWANG GAE
    4. PRICOP LOREDANA - KWANG GAE
    5. KOVACS MERCEDES - ROYAL KWON
    6. BEREI NICOLETT - ROYAL KWON
    7. OPREA RUXANDRA - TAEKYON
    8. POP MADALINA - TAEKYON
    9. NOAGHI EVELIN - WEST TEAM

  • +60 Kg
    1. PESTEAN TANIA - ARDEALUL
    2. BALTARU RALUCA - COBRA
    3. FILIP IULIA - DRAGONUL
    4. REKASI REKA - WEST TEAM

LUPTA JUNIORI MASCULIN

  • -52 Kg
    1. POPA CRISTIAN - COBRA
    2. LAKATOS ANDREI - IMPACT
    3. POPA GEORGE - KING-DO
    4. GABOR CRISTIAN - KING DO
    5. HOJBOTA CLAUDIU - KWANG GAE
    6. POHONTU ALEXANDRU - KWANG GAE
    7. FRATIAN STEFAN - LIGA EST
    8. POPA EDUARD - LIGA EST
    9. DRAGUT SEBASTIAN - TAEKYON
    10. TOPAI CATALIN - TAEKYON
    11. SOANEA BOGDAN - TAEKYON

  • 58 Kg
    1. MEIZEL ARTUR - COBRA
    2. SOMAN CAIUS - COBRA
    3. NEAGU RADU - HWARANG
    4. LUCA VLAD - KWANG-GAE
    5. COROI ALEXANDRU - LIGA EST
    6. RENSCIK MARIAN - TAE - KYON
    7. DEME VLAD - TAE - KYON
    8. LACHE ROBERT - WEST TEAM

  • 63 Kg
    1. KORKALCSUK EDUARD - DRAGONUL
    2. SABAU MARIAN - KING DO
    3. CIOBANU CLAUDIU - LIGA EST
    4. CHEREJI SEBASTIAN - TAE-KYON
    5. PETRIKO CSABA - TAEKYON

  • 70 Kg
    1. SISZER DINU - DRAGONUL
    2. JUHASZ CRISTIAN - DRAGONUL
    3. BAILA ALEXANDRU - HWARANG
    4. CIOBANU BOGDAN - KWANG GAE
    5. APETROAEI CONSTANTIN - KWANG GAE
    6. MIHALACHE ANDREI - LIGA EST
    7. TELETIN ANDREI - LIGA EST
    8. HOREICA BOGDAN - SULSA
    9. PIHENI NORBERT - TAEKYON
    10. BOZSANYI ATTILA - WEST TEAM
    11. VINCZE NAGY - WEST TEAM

  • +70 Kg
    1. COTOI COZMIN - COBRA
    2. CRACIUN OVIDIU - DRAGONUL
    3. BARNEA ALEXANDRU - LIGA EST
    4. MOLCSAN TAMAS - ROYAL KWON
    5. IBANESCU FLAVIUS - SULSA
    6. TATU SABIN - WEST TEAM

LUPTA ECHIPE JUNIORI FEMININ

  1. CS ARDEALUL CLUJ
  2. CS COBRA DEVA
  3. CS DRAGONUL BAIA MARE
  4. CS WEST TEAM ORADEA

LUPTA ECHIPE JUNIORI MASCULIN

  1. CS COBRA DEVA
  2. CS DRAGONUL BAIA MARE
  3. CS HWARANG SIBIU
  4. CS KING-DO ORADEA
  5. CS KWANG-GAE IASI
  6. CS LIGA DE EST VASLUI
  7. CS TAE-KYON ORADEA
  8. CS WEST TEAM ORADEA


SPARGERI FORTA JUNIORI FEMININ (INDIVIDUAL)

  1. SZASZ AMBRA - ARDEALUL
  2. PESTEAN TANIA - ARDEALUL
  3. KOLLAR REBEKA - DRAGONUL
  4. FILIP IULIA - DRAGONUL
  5. BOCA MARCELA - GI DO
  6. COSARA ROXANA - HWARANG
  7. PRICOP CARMEN - KWANG GAE
  8. PRICOP LOREDANA - KWANG GAE
  9. BOHOTINEANU ANA - LIGA EST
  10. MUCICHESCU DANA - MINERVA
  11. BEREI NICOLETT - ROYAL KWON
  12. OPREA RUXANDRA - TAEKYON
  13. POP MADALINA - TAEKYON
  14. NOAGHI EVELIN - WEST TEAM
  15. REKASI REKA - WEST TEAM

SPARGERI FORTA JUNIORI MASCULIN (INDIVIDUAL)

  1. KORKALCSUK EDUARD - DRAGONUL
  2. SISZER DINU - DRAGONUL
  3. PASCA MARIUS - GI-DO
  4. PINTEA BOGDAN - GI-DO
  5. BAILA ALEXANDRU - HWARANG
  6. FILIP ROBERT - HWARANG
  7. MOT ANDREI - KING DO
  8. SABAU MARIAN - KING DO
  9. LUCA VLAD - KWANG-GAE
  10. HOJBOTA CLAUDIU - KWANG GAE
  11. MIHALACHE ANDREI - LIGA EST
  12. COROI ALEXANDRU - LIGA EST
  13. MOLCSAN TAMAS - ROYAL KWON
  14. IBANESCU FLAVIUS - SULSA
  15. HOREICA BOGDAN - SULSA
  16. BOZSANYI ATTILA - WEST TEAM
  17. TATU SABIN - WEST TEAM

SPARGERI FORTA ECHIPE JUNIORI FEMININ

  1. CS ARDEALUL CLUJ
  2. CS DRAGONUL BAIA MARE
  3. CS WEST TEAM ORADEA

SPARGERI FORTA ECHIPE JUNIORI MASCULIN

  1. CS COBRA DEVA
  2. CS DRAGONUL BAIA MARE
  3. CS HWARANG SIBIU
  4. CS KING-DO ORADEA
  5. CS KWANG-GAE IASI
  6. CS LIGA DE EST VASLUI
  7. CS TAE-KYON ORADEA
  8. CS WEST TEAM ORADEA


 « Inceputul paginii


Taekwon-Do © 2009